گفتمان ارتباطات

و پدر ارتباط برقرار کرد، گندم خورد

گفتمان ارتباطات

و پدر ارتباط برقرار کرد، گندم خورد

به نام خداوندی که قلم و آنچه می‌نگارد را حرمت بخشید

در این فضا سعی بر آن دارم در حوزه ارتباطات و شاخه‌های مرتبط آن
و گاهی
نوشته های شخصی مطالبی را بنویسم و منابعی را ارائه دهم.

* استفاده از مطالب با نام افراد دیگر پسندیده نیست!

پیوندهای روزانه

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

14 تیر ماه روز قلم فرخنده باد

چهارشنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۶، ۰۳:۴۵ ب.ظ
چهاردهم تیر ماه؛ روز قلم را بر شما استاد ارجمند، دانش آموخته و دانشجوی فرهیخته ارتباطات و همکار پرتلاش و پرغصه رسانه فرخنده باد.
بی شک هر آنچه  ارزشمند و دارای جایگاه است لایق سوگند، و قلم و قداست هر آنچه می نگارد نیز شایسته تکیه بر این جایگاه است؛ که اگر نبود پرورگار قسم یاد نمی کرد به قلم.
امیدوارم که همواره تندرست و شادکام باشید. برای شما قلمی تواناتر و اندیشه ای ناب تر آرزومندم.

ارادتمند- حسن قدیانی

وب سایت زومیت در گزارشی به بررسی «توییتنا» پرداخته است. حمیدرضا مالکی نویسنده این مطلب نوشته است:

توییتنا اپلیکیشنی کاربردی و جالب است که با آن می‌توانید بدون نیاز به اپلیکیشن‌های تغییر‌ آی‌پی، یا حتی عضویت در توییتر، توییت‌های شخصیت‌ها و رسانه‌های مهم و مجاز داخلی را دنبال کنید.

تلگرام و اینستاگرام در حال حاضر محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در داخل ایران هستند که امکان دسترسی آزاد به آن‌ها، نقش مهمی در بسط داده شدنشان در دل جامعه داشته است. این محبوبیت به مرور زمان فیسبوک فیلترشده را از گود خارج کرد؛ به‌طوری که اگرچه هنوز کاربران ایرانی بسیاری در این شبکه هستند، اما دیگر نمی‌توان آن را جزو شبکه‌های محبوب در داخل ایران دانست. توییتر اما داستان متفاوتی دارد؛ یک شبکه‌ی اجتماعی عجیب که به‌طور رسمی فیلتر است، اما تمام شخصیت‌های مهم سیاسی و غیرسیاسی کشور در آن حضور دارند و مشغول فعالیت هستند. برخلاف فیسبوک، توییتر نه‌تنها از گود خارج نشد، بلکه رفته‌رفته به محبوبیت آن نیز اضافه شد؛ به‌طوری که در حال حاضر به‌جرئت می‌توان آن را مهم‌ترین ابزار رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی در ایران دانست.

توییتنا اپلیکیشنی بسیار کاربردی و جالب است که به کمک آن می‌توانید بدون نیاز به اپلیکیشن‌های تغییر‌ آی‌پی یا حتی عضویت در توییتر، توییت‌های شخصیت‌ها و رسانه‌های مهم و مجاز داخلی را به‌صورت لحظه‌ای و به‌محض انتشار دنبال کنید. مهم‌ترین شخصیت‌های کشور از جمله....

ادامه این گزارش را جهت آشنایی بیشتر با توییتنا به شما پیشنهاد می کنم:

برنامه توییتنا: دسترسی آزاد به توییتر افراد و رسانه های مجاز داخلی